Demi Lovato Fansitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato Fansitesi

en qüüzeL demi Fanindasin:D

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

peSimiSt raPci muqiLn..*

4 posters
YazarMesaj
peSimiSt raPci
DemiCi aDminLeR...
DemiCi aDminLeR...
peSimiSt raPci

peSimiSt raPci muqiLn..* Empty
MesajKonu: peSimiSt raPci muqiLn..*   peSimiSt raPci muqiLn..* EmptyPtsi Haz. 01, 2009 11:53 am

Selam arkadaşlar ben mugilan herkes kısaca mugiş der sizde öyle diyebilirsiniz =]bn 12.5 yaşındayım 7 ye gdiorm ama fan clublarda yaşımı 12 gösterio Very Happy neden bnde bilmiom…
Nese gelelim sevdiğim sanatçılara:
Riri-ashley-50 cent-G unit-saqoLeRa-vennessa-selena-demi-hepsi grubu-arda-ve tabiî ki vazgeçilmez aşkım murat dalkılıç Very Happy – murat boz-angelina jolie-ve melek yüzlüm oğuzhan koç Very Happy – hande soral-ve bnm sarı şekerim justin timberlake Very Happy
bunLarın Fanıyım FakaT yusuF.m[güneY] beNm en büYük aŞkım..! yusuF.mn faNı deqiL fanatiğiyim...!Gelelim hobilerime:
Pc oynamak-saçlarımı yapmak-judo ve tae know do kurslarına gidiorm.Tea know do doğuştan var annem ve babam nedeniyle…annem polis babam polis ikiside tea know do bilio bnde tae know do bilim dedim.Ama onlara inat judoya da gidiorm Very Happy Very Happy Razz
Nese fobilerim:
Resim yapmak[ıyyy hiç sevmem Very Happy ]sevdiklerimi kaybetmekten çok korkarım
İstedim mesleği yani annem babam gibi polis olmayı istiorm.polis olamazsm die çok korkuyorum Very Happy
Nese gelelim huyuma suyuma Very Happy
Çok inatçıyımdır-özenmem özendiririm-koyu GSliimdir-kendimi asla ezdirmem-haklı isem ve bana haksızlık yapmışım gibi davrandıklarında çok kızarım resmen kavga çıkarırım Very Happy
Okulda kavga etmedik kimse kalmamıştır[1-2-3.sınıflar hariç Very Happy ] eğer biri bana laf atarsa erkek-kız fark etmez hemen ÇAT die cevabı oturturum Very Happy
Hee ayrıca bebekleri çok severim[ama kardeş fln istemem Very Happy ]ama kız bebekleri pek sevmem erkek bebekler daha tatlı oluo Very Happy

=SON=

Sizleri çok Sefiorm arkadaşlar Very Happy
http://www.selenacilar.4forum.biz
snuPii
DemiCi aDminLeR...
DemiCi aDminLeR...
snuPii

MesajKonu: Geri: peSimiSt raPci muqiLn..*   peSimiSt raPci muqiLn..* EmptyPtsi Haz. 01, 2009 11:59 am

ooo:D hehe hosqeLdin asqum
https://demilovato.1forum.biz
peSimiSt raPci
DemiCi aDminLeR...
DemiCi aDminLeR...
peSimiSt raPci

MesajKonu: Geri: peSimiSt raPci muqiLn..*   peSimiSt raPci muqiLn..* EmptyPtsi Haz. 01, 2009 12:06 pm

hoşBuLdm biToom xD
PimKiie
●Yeni Üye●
●Yeni Üye●

MesajKonu: Geri: peSimiSt raPci muqiLn..*   peSimiSt raPci muqiLn..* EmptyPtsi Haz. 01, 2009 12:07 pm

Hosgeldin
peSimiSt raPci
DemiCi aDminLeR...
DemiCi aDminLeR...
peSimiSt raPci

MesajKonu: Geri: peSimiSt raPci muqiLn..*   peSimiSt raPci muqiLn..* EmptyPtsi Haz. 01, 2009 12:17 pm

hoşBuLdm xD
aLexandeR <3 <3
DemiCi aDminLeR...
DemiCi aDminLeR...
aLexandeR <3 <3

MesajKonu: Geri: peSimiSt raPci muqiLn..*   peSimiSt raPci muqiLn..* EmptyPtsi Haz. 01, 2009 1:16 pm

Hogeldin mügişim.

peSimiSt raPci muqiLn..*
1 sayfadaki 1 sayfası